Fassaadivõrgud


Metallist võrk loob mitmekülgseid võimalusi hoonete arhitektuurseteks kujundamiseks. Lisaks ilule on kaitstud hoone fassaad ilmastiku – päikese, tuulte, tolmu ja sademete eest. Metallvõrk loob efektse valguse, tõmmates tähelepanu ja tagades hoone kaasaegse arhitektuurse ilme.


GKD metallkangad kasutatakse fassaadidena, siseruumides eraldusseintena, turvapiiretena ja meedia-fassaadidena. Meedia-fassaadidega saab ehitised muuta massiivseteks LED-fassaadiks, mis moodustab osa hoone fassaadist.


AS RAKE kaudu on võimalik tutvuda lähemalt Saksamaa innovatiivse metall-fassaaditootja GKD-ga.

 

Kaabel – metallvõrk

 Tegemist on roostevabast terasest linttraadiga, mis on omakorda põimitud ümmarguse roostevaba terastraadiga. Sobib hästi kasutamiseks hoone päikesekaitse elementidena. Võimalik on tellida värvitud võrku. Pakume ja lahendame koostöös tootjaga võrgukinnitused.

 

Jäik võrk ehk PC

Valmistatud Roostevabast terasest või alumiiniumist. Materjal on punutud mõlemat pidi traadist, kus vähemalt üks juhttraat on kinni keeratud. Standard mõõdud on 3x1m ja 2,5×1,25m. Abistame võrgukinnituste lahendamisel.

Spiraalne võrk

Spiraalseid metallvõrke on saada nii roostevabast terasest kui ka alumiiniumist. Metallvõred on valmistatud lamedatest riba – spiraalidest, mis on ühendatud sirge või pressitud ümarvardaga. Spiraalseid metallvõrke toodetakse vastavalt tellija soovidele.

Menüü