Kasutustingimused

Käesoleva veebipoe (edaspidi Veebipood) omanik on AS Rake (registrikood 10035710), asukohaga Tammsaare tee 47, 11316 Tallinnas.

Kuidas osta?

 1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi klikkides „Lisa Ostukorvi“
 2. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.
 3. Otsukorvi vaatluses saate tellitud koguseid ja tooteid muuta.
 4. Tellija andmete lehel on oluline täita hoolsalt ja õieti kontaktinfo kuna selle alusel tuuakse teile kaup kulleri poolt koju kätte.
 5.  Kui olete tellija ning tarneaadressi andmed sisestanud klikkige „Vormista Tellimus“
 6.  Peale ostu sooritamiset, saadetakse Teie e-mailile tellimus, millel on märgitud AS RAKE rekvisiidid.
 7. Toodete eest saate tasuda internetipanga kaudu ja pangakontoris.
 8. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel tellimiskeskuse poole on Teil võimalik tellida arve-koopia elektroonilisel kujul või paberkandjal.
 9. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates Tellimuse väljastamisest  tellimuse eest tasunud.
 10.  Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

 

Tarneaeg ja transport

 1. Kättetoimetamise maksumus:  Kulleriga transport 5.- eurot  Eesti Vabariigi piires on toodetele, millel e-poest tarne võimalus tagatud. Kaubad, mis on oma mõõtmetel suuremad ja kaalult raskemad, transpordi hind täpsustatakse.
 2. Tarneaeg AS RAKE e-poest ostetud toodetele on 2-5 tööpäeva alates ostu sooritamise kuupäevast, välja arvatud punktis (Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule või tehniliste probleemide tõttu laoprogrammis) kirjeldatud puhul. Sellisel juhul võib tarneaeg pikeneda ning ostjat teavitatakse sellest koheselt.
 3. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega ühendust, et täpsustada toodete kohale toomise aeg. Teie poolt tellitud tooded toimetatakse teie poolt näidatud aadressile Teie maja välisukseni.
 4. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AS RAKE ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
 5. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos arve-saatelehega. Enne arve-saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus.

Kui Teil on täiendavaid küsimusi ja soove, kirjutage meile aadressil: rake@rake.ee

Garantii tingimused

Kauba tagastamine

 1. AS RAKE e-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastamisõigus.  Tarbijal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul ning kauba peab tarbija tagastama hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.
 2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve.
 3. Toote tagastamiseks palun saatke e-kiri meie klienditeenindusele, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, originaalarve number ning tarbija arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.
 4. Ostetud toode saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.
 5. Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted).
 6. Raha kanname tagasi Tarbija arveldusarvele 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse saamisest.
 7.  AS RAKE e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu  kliendilt tagasi küsida ning selles mahus tagastavast summast maha võtta.
Menüü