Korteriühistule

Rake AS pakub korteriühistutele ja majaomanikele täislahendust fassaadiprojektist-ehituseni. Meil on kogemusi nii väikeste kui suurte uushoonete ning rekonstrueeritavate hoonete projektide juhtimisel. Pakume projekteerimise täislahendust ehitusloani.

Raketermi fassaadi tellimisel on tellijale fassaadiprojekt tasuta!

Koostame esialgse fassaadi renoveerimise kalkulatsiooni koos paigaldusega, vajadusel töötame välja finantseerimise struktuuri ja anname soovitusi, kuidas dokumente ettevalmistada ning renoveerimise protsessi põhjalikult planeerida.

Tellija soovil leiame ka kõik vajalikud koostööpartnerid ehitustööde teostamiseks ning konsulteerime objektil kuni ehituse valmimiseni.

 Astu samm ideest teostuseni:

 • küsi hinnapakkumist Raketerm fassaadile;
 • korteriühistu üldkoosolek renoveerimise osas;

 • projekteerimise lepingu sõlmimine AS-iga Rake, kus lepitakse kokku täpsemad projekteerimise tööde teostamise kuupäevad ja fikseeritakse teised olulise lepingu tingimused. Ehitustööde nimekiri ja maht sätestatakse vastavalt projektile ning kinnitatakse ehitustööde töövõtulepinguga;

 •  aitame leida sobivad ehitusfirmad ning korraldada hanke parima pakkumuse valimiseks katusele, akendele, eriosadele (elekter, gaas, ventilatsioon, vesi/kanal jne);

 •   Ehitustööde valmimise järgselt toimub tööde üleandmine ja vastuvõtmine.

Huvi korral palun võtke meiega ühendust!

 

 

star

Meie koostööpartnerid ehituses:

 

Estlander Grupp OÜ

 

Kredexi renoveerimistoetuse olulisemad tingimused:

 

 • Toetust saab taotleda enne 1993. aastat ehitatud korterelamu korrastamiseks, milles on korteriühistu või mis on tervikuna kohaliku omavalitsuse üksuse omandis
 • Toetust saab 30% Tallinnas ja Tartus 40% Tallinna ja Tartuga külgnevate valdade asustusüksustes, kus kinnisvara taotluse esitamisele eelneva aasta turuväärtus on Maa-ameti tehingute andmebaasi andmetel kõrgem kui 500 €/m2, ja Elva linnas, Haapsalu linnas, Keila linnas, Kohila alevis, Kuressaare linnas, Maardu linnas, Otepää linnas, Paikuse alevis, Pärnu linnas, Rakvere linnas, Rapla linnas, Sauga alevikus, Uuemõisa alevikus ning Viljandi linnas.
  Ülejäänud Eestis saab toetust 50%.
 • Teistes piirkondades välja arvatud Tallinnas ja Tartus, on võimalik taotleda toetust 10% vähem, kui ei täideta kõiki ettenähtud tingimusi, nt ei tehta soojustagastusega ventilatsiooni või ei suudeta tagada akende joonkülmasilla nõuet.
 • Eelnevalt teostatud töid ei pea ümber tegema, kui suudetakse saavutada teiste töödega soovitud energiatõhususarvu klass.
 • Toetust saab taotleda ainult nendele rekonstrueerimistöödele, mis on kajastatud nõuetekohases põhiprojektis.
 • Taotleja peab sõlmima lepingu tehnilise konsultandiga või ettevõtjaga, kelle kaudu osutab tehniline konsultant teenust, välja arvatud juhul, kui taotleja ei saanud temast sõltumatutel põhjustel ühtegi pakkumust. Leping tehnilise konsultandi ja korteriühistu vahel sõlmitakse hiljemalt taotluse esitamise hetkeks.
 • Toetuse taotlemisel läbib esitatud ehitusprojekt ekspertiisi, mille korraldab ja mille eest tasub KredEx.
 • Pärast KredExi ekspertiisi teostatakse rekonstrueerimistööde jaoks pakkumiste võtmise menetluse läbi riigihangete registri.

 

 

 

star

Meie koostööpartner katuste alal:

WECKMAN

rake-raketerm-fassaadipaneel-haapsalu-siili-b
Rake-Raketerm-grafiit-Keila-Paldiski
rake-raketerm-kuressaare-siili29
rake-raketerm-terrakota-paalatorn-a
Rake-Raketerm-kunda-merirahu
rake-raketerm-terrakota-paalatorn-b
Nimi
Fill out this field
E-post
Palun sisesta toimiv e-postiaadress.
Saada meile oma soov!
Fill out this field
0123456789
0123456789
Menüü