Aluskate DACHOWA 3 NG

87.00  /0

Katuse aluskate DACHOWA 3 NG on kolmekihiline, kõrge veeauru läbilaskevõimega aluskattemembraan, mis hoiab katuse aluskonstruktsioonid alati kuivana. Aluskate on
mõeldud viilkatustele kaldega alates 10° paigaldamiseks sarikatele ja vahetult soojustusmaterjali vastu. Ülekatete omavaheliseks tuulekindlaks kinnikleepimiseks on materjal varustatud mõlemas servas teibiga.

Huvitav teada! Aluskatte rull on traditsioonilise 1,5 m asemel 1,6 m pikk. See väike pikkuse lisa annab mõningatel juhtudel parema katvuse väiksema ülekattekuluga.

RULLI
– mõõdud: 1,6×50 m
– pind: 80 m²
– kaal: 12 kg
– erikaal: 150 g/m² (+/-20)

 

Kirjeldus

Aluskattemembraane kasutatakse viilkatuste aluskatuse tegemiseks, mis hoiab ära vihmavee ja lume sattumise maja konstruktsioonidesse, soojusisolatsioonimaterjali vahele. Aluskatus ei lase katusekatte (terasplekk, kivi vm) all kondenseerunud niiskusel imbuda soojustusmaterjali sisse, vaid see nõrgub mööda membraani pinda alla ja tuuldub välja. Tänu difusioonile avatud olemisele laseb aluskate majast seest tekkival niiskusel läbi soojustuse välja aurustuda, hoides nii selle kuivana, vältides külmasildade ja hallituse teket katusekonstruktsioonides.

Aluskattematerjal Dachowa kõik kihid on valmistatud polüpropüleenist. Tihti kasutatakse aluskatete tootmises kas osaliselt või ka täielikult polüetüleeni, mida on lihtsam töödelda, kuid mis on temperatuuride kõikumisele ning UV kiirgusele palju vastuvõtlikum.
Ühe lihtsa näitena võiks tuua fakti, et polüetüleen hakkab kaotama oma omadusi 80oC juures, polüpropüleeni 130oC vastu. Katusekonstruktsioonides, eriti aga tumeda plekk-katuse puhul on see oluline näitaja.

Palun laadige endale alla paigaldusjuhend “Tooteleht” alt.

 

Tooteleht

Aluskatte paigaldusjuhend

Menüü