Raskuskott virna-, silokattele Flortex®

3.81 

Tugev polüpropüleenist punutud 120cm pikkune raskuskott kinnitatakse 5cm laiuse takjapaela abil virnakatte Flortex® külge ja see võimaldab heina- ja põhupallide virna peale paigaldatud kangast ilmastikukindlalt paigale fikseerida. Raskuskotid on täidetavad liiva/peenkillustiku/pinnasega.

Raskuskotid tuleks pallivirna kattekanga äärtesse paigaldada 2-3-meetrise sammuga mõlemale poole pallivirna. Raskuskotte saab kasutada ka silokattekanga Flortex 55/500 äärte kindlustamiseks.

Kirjeldus

Ca 120cm pikkune raskuskott on sobiv 5cm laiuse takjapaela abil Flortex virnakattekangaga kaetud pallivirna külgedele kinnitamiseks. Lisaks on raskuskott sobilik Flortex 55/500 silokattekanga äärtele paigaldamiseks, mis tagab kattematerjali paigal püsimise ja takistab näriliste teed kanga alla. Kotid on valmistatud tugevast punutud polüpropüleenkiust, on väga vastupidavad UV-kiirgusele ja seetõttu on kasutatavad mitmete hooaegade jooksul.

Raskuskotid täidetakse kotisuu kaudu vajalikus ulatuses liiva/peenkillustiku/liivaga ja seejärel kott suletakse nööriga. Flortex kattekangaga kaetud virna külgedele paigaldatakse takjapaelariba abil raskuskotid. Takjapael torgatakse läbi raskuskoti kinnitusaasa ja paigaldatakse virnakatte külge V-tähe kujuliselt. Takjapaela abil tuleks selliselt lisaraskuseid kinnitada virnakatte külge iga 2-3 meetri järel mõlemale poole virna.

Alternatiivina võib virnakattekanga külgmiste otste külge 1-tollise läbimõõduga metalltorudest lisaraskuste paigaldamiseks kasutada ka spetsiaalseid roostevaba kattega metallklambreid. Torude kasutamise korral saab nende külge siduda nööre, et virnakatet täiendavalt pallide või maapinnaga ühendada.

Kattekanga kinnitamiseks virna otstest on soovitav kasutada UV-kindlaid, rohelisi polüpropüleenist kinnituskruvisid, mis torgatakse läbi virnakatte ja kruvitakse heina-/põhupalli otsa sisse kuni keerme lõpuni.

Link valmistaja kodulehele

Virnakate Flortex® 55/160

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 200 × 5000 × 20 cm

Tooteleht

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raskuskott virna-, silokattele Flortex®”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Menüü