Takjapael 5cm virnakatte lisaraskustele

15.25 

5cm laiune takjapael kinnitub tugevalt virnakatte Flortex® külge ja võimaldab heina- ja põhupallide virna külgedele raskuskotte või muid ilmastikukindlaid lisaraskusi fikseerida.

Rullis on 25m takjapaela, millest tuleb vastavalt kasutatava lisaraskuse kaalule lõigata 1-2m pikkused ribad. Lisaraskused tuleks paigaldada 2-3-meetrise sammuga mõlemale poole pallivirna. Takjapael on eemaldatav ja korduvalt kasutatav mitu hooaega.

Kirjeldus

5cm laiune takjapael on sobilik raskuskottide jt ilmastikukindlate lisaraskuste kinnitamiseks Flortex virnakattega kaetud pallivirna külgedele.

Flortex kattekangaga kaetud virna külgedele kinnitatakse 1-2 meetri pikkune takjapaelariba, mis surutakse kareda poolega vastu virnakatet ja mis haakub tugevalt kiulise kanga külge. Takjapael torgatakse läbi raskuskoti või mõne muu sobiliku lisaraskuse kinnitusaasa ja paigaldatakse virnakatte külge V-tähe kujuliselt. Takjapaela abil tuleks selliselt lisaraskuseid kinnitada virnakatte külge iga 2-3 meetri järel mõlemale poole virna.

Alternatiivina võib virnakattekanga külgmiste otste külge 1-tollise läbimõõduga metalltorudest lisaraskuste paigaldamiseks kasutada ka spetsiaalseid roostevaba kattega metallklambreid. Torude kasutamise korral saab nende külge siduda nööre, et virnakatet täiendavalt pallide või maapinnaga ühendada.

Kattekanga kinnitamiseks virna otstest on soovitav kasutada UV-kindlaid, rohelisi polüpropüleenist kinnituskruvisid, mis torgatakse läbi virnakatte ja kruvitakse heina-/põhupalli otsa sisse kuni keerme lõpuni.

Link valmistaja kodulehele

Virnakate Flortex® 55/160

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 200 × 5000 × 20 cm

Tooteleht

Menüü