Virnakattekanga Flortex® kinnitusklamber

0.81 

Metallist, roostevaba kattega ø 3 cm kinnitusklamber virnakatte Flortex® heina- ja põhupallide virna külgedele lisaraskuseks 1-tolliste torude fikseerimiseks.

Toru keeratakse kattekanga otsa sisse ja selle peale kinnitatakse klambrid, mis hoiavad toru paigal. Soovitav on torud paigaldada virna mõlemale küljele otsast otsani.

Kirjeldus

Roostevaba kattega metallist kinnitusklamber sobib Flortex virnakatte külge lisaraskusteks 1-tolliste metalltorude paigaldamiseks.

Virnakattekanga külgmiste otste sisse keeratakse lisaraskuseks 1-tollise läbimõõduga metalltorud ja nende fikseerimiseks kinnitatakse metallklambrid. Torude kasutamise korral saab nende külge siduda nööre, et virnakatet täiendavalt pallide või maapinnaga ühendada.

Külgraskuste kinnitamiseks saab kasutada ka 5cm laiust takjapaela, millest lõigatakse 1-2 meetri pikkused ribad, mis haakuvad tugevalt kiulise kanga külge. V-tähe kujuliselt paigaldatud takjapaela külge saab raskuseks lisada liiva või pinnasega täidetud UV-kindlaid raskuskotte või muid raskeid ja ilmastikukindlaid esemeid.

Kattekanga kinnitamiseks virna otstest on soovitav kasutada UV-kindlaid, rohelisi polüpropüleenist kinnituskruvisid, mis torgatakse läbi virnakatte ja kruvitakse heina-/põhupalli otsa sisse kuni keerme lõpuni.

Link valmistaja kodulehele

Virnakate Flortex® 55/160

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 200 × 5000 × 20 cm

Tooteleht

Menüü