Virnakattekanga Flortex® kinnituskruvi

2.85 

Roheline polüpropüleenist UV-kindel kinnituskruvi virnakatte Flortex® heina- ja põhupallide virna otste külge fikseerimiseks.

  • pikkus 165 mm
  • varre läbimõõt 14 mm
  • pea läbimõõt 74 mm

Soovituslik vajaminev kogus:

  • 2-korruseline virn – 2×2 tk
  • 3-korruseline virn – 2×4 tk
  • 4-korruseline virn – 2×6 tk
  • 5-korruseline virn – 2×8 tk

Kirjeldus

Roheline polüpropüleenist kinnituskruvi sobib Flortex virnakatte heinapallide külge fikseerimiseks. Heinapallivirna otstest üle ulatuva kanga äärest mõnekümne sentimeetri kauguselt torgatakse terava otsaga kruvi läbi kangakiudude ja keeratakse kuni keerme lõpuni palli sisse. Soovitav on kasutada ühte kruvi kattekanga kinnitamiseks pallivirna iga korruse äärmiste pallide külge. Näiteks 3-korruselisel virnal kuluks 1. ja 2. korruse kinnituste jaoks virna mõlemas otsas 2×4 kruvi. Kinnituskruvid virnakatte heinapallide külge fikseerimiseks on kõrgendatud UV-kindlusega ning tänu sellele saab neid kasutada korduvalt pikkade aastate jooksul ilma, et need päikese käes olemisest hapraks muutuksid ning puruneksid.

Virnakattekanga külgmiste otste külge kinnitatakse raskuseks näiteks 1-tollise läbimõõduga metalltorud, mis keeratakse kanga otse sisse ja fikseeritakse spetsiaalsete roostevabade metallklambritega. Torude kasutamise korral saab nende külge siduda nööre, et virnakatet täiendavalt pallide või maapinnaga ühendada.

Külgraskuste kinnitamiseks saab kasutada ka 5cm laiust takjapaela, millest lõigatakse 1-2 meetri pikkused ribad, mis haakuvad tugevalt kiulise kanga külge. V-tähe kujuliselt paigaldatud takjapaela külge saab raskuseks lisada liiva või pinnasega täidetud UV-kindlaid raskuskotte või muid raskeid ja ilmastikukindlaid esemeid.

Link valmistaja kodulehele

Virnakate Flortex® 55/160

Lisainfo

Kaal 25 kg
Mõõtmed 200 × 5000 × 20 cm

Tooteleht

Menüü